Wesele PROMOCJA TRWA


Propozycja cenowa


(kliknij tutaj)

 

 Szanowni Państwo z wiązu z dużym zainteresowaniem i rezerwacjami terminów na ten rok  2018, zapraszamy do skorzystania z Promocji na rok 2019 o szczegóły prosimy pytać dział marketingu - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

U nas poczują się Państwo swobodnie i komfortowo, a pełna profesjonalizmu i niezwykłej uprzejmości obsługa, dołoży wszelkich starań, aby uroczystość pozostał na długo w Państwa pamięci.

Przyjęcia weselne są organizowane na najwyższym poziomie, na bazie wieloletnich doświadczeń wykwalifikowanego i kompetentnego zespołu.

Nasza restauracja jest bardzo ustawna może pomieścić do 130 osób, to doskonałe miejsce na kameralne przyjęcie weselne obiad poślubny, imprezę weselną .

W czasie trwania przyjęcia, lokal restauracyjny jest udostępniany na wyłączność Państwa i Państwa gości , tak aby tą uroczystość mogli przeżyć Państwo w gronie najbliższych.


Możemy poszczycić się trzy-pokoleniową tradycją gastronomiczną, słyniemy z klasycznej Kuchni Polskiej, a wszystkie potrawy są przygotowane przez Nas –

sami pieczemy mięsa i ciasta, robimy kopytka czy lepimy pierogi ....


Do każdej uroczystości podchodzimy indywidualnie. Naszym priorytetem jest osobiste spotkanie się z Państwem i wysłuchanie Państwa

oczekiwań i marzeń, które z największą starannością postaramy się spełnić w tak ważnym dniu, jakim jest Dzień Zaślubin.

Zapraszamy serdecznie odeślemy wstępny kosztorys Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lub Proszę o kontakt 502-379-309  Marcin Sitarek

 

2016 © Copyright by Hotel Ajax.