Wesele w Restauracji


Propozycja cenowa


(kliknij tutaj)

 

 Szanowni Państwo z wiązu z dużym zainteresowaniem i rezerwacjami terminów na ten rok  2018, zapraszamy do skorzystania z Promocji na rok 2019 o szczegóły prosimy pytać dział marketingu - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

U nas poczują się Państwo swobodnie i komfortowo, a pełna profesjonalizmu i niezwykłej uprzejmości obsługa, dołoży wszelkich starań, aby uroczystość pozostał na długo w Państwa pamięci.

Przyjęcia weselne są organizowane na najwyższym poziomie, na bazie wieloletnich doświadczeń wykwalifikowanego i kompetentnego zespołu.

Nasza restauracja jest bardzo ustawna może pomieścić do 130 osób, to doskonałe miejsce na kameralne przyjęcie weselne obiad poślubny, imprezę weselną .

W czasie trwania przyjęcia, lokal restauracyjny jest udostępniany na wyłączność Państwa i Państwa gości , tak aby tą uroczystość mogli przeżyć Państwo w gronie najbliższych.


Możemy poszczycić się trzy-pokoleniową tradycją gastronomiczną, słyniemy z klasycznej Kuchni Polskiej, a wszystkie potrawy są przygotowane przez Nas – sami pieczemy mięsa i ciasta, robimy kopytka czy lepimy pierogi ....


Do każdej uroczystości podchodzimy indywidualnie. Naszym priorytetem jest osobiste spotkanie się z Państwem i wysłuchanie Państwa

oczekiwań i marzeń, które z największą starannością postaramy się spełnić w tak ważnym dniu, jakim jest Dzień Zaślubin.

Zapraszamy serdecznie odeślemy wstępny kosztorys  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lub Proszę o kontakt 502-379-309  Marcin Sitarek

 

Przyjęcia okolicznościowe

 

Zajmujemy się organizowaniem przyjęć okolicznościowych różnego typu. Istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia rodzinnego, imprezy nocnej, chrzcin, komunii, czy też wesela. Zainteresowani sami decydują czy mają to być imprezy kameralne, biznesowe, czy też dla grup zorganizowanych. Udostępniamy gościom aż 4 sale bankietowo-konferencyjne. Mała sala konferencyjna zdoła pomieścić 10 osób, sala gold mieści 30 osób, silver 40 osób, natomiast największa sala duża jest w stanie pomieścić aż 80 osób. W salach znajduje się wysokiej jakości sprzęt multimedialny, z którego można korzystać do woli. Do dyspozycji gości są więc projektory, listwy zasilające, czy też WiFi.

Przyjęcia okolicznościowe zawsze są organizowane w dobrej atmosferze, klienci są bardzo zadowoleni z ich przebiegu, a podczas ich organizowania można skorzystać z wielu udogodnień. W trakcie konferencji dostępny jest bufet z kawą, ale też licznymi przekąskami, dlatego na miejscu można zjeść pożywny i smaczny lunch. Cechujemy się wysokim standardem oferowanych usług, można też u nas wynająć miejsce noclegowe wraz ze śniadaniem. Imprezy organizowane są według wskazówek dostarczonych przez klientów, zdecydować można się w tym przypadku na różne konfiguracje.

2016 © Copyright by Hotel Ajax.