Sala konferencyjna do 40 osób - Silver


 Sala konferencyjna Silver do 40 osób

Sala konferencyjna do 40 osób to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą w miłej i komfortowej atmosferze zorganizować kursy, konferencje, szkolenia, seminaria itp. Czym dokładnie charakteryzuje się to pomieszczenie?

 

Możliwość ustawienia różnych konfiguracji

Sala konferencyjna Silver jest między innymi bardzo uniwersalna. Oferujemy bowiem ułożenie różnych konfiguracji. Są to: ustawienie teatralne, szkolne czy w formie podkowy. Wszystko zależy od liczby osób (mających uczestniczyć w kursie, szkoleniu, konferencji itp.) oraz indywidualnych preferencji Klientów. Poza tym posiadane przez nas sale konferencyjne mają swobodny dostęp do światła naturalnego. Rzecz jasna, są też klimatyzowane i wentylowane.

 

 

Napoje i smaczne zakąski

Na życzenie Klientów wstawiamy także do sali Silver bufecik z napojami i smakowitymi zakąski. Są one przygotowywane przez kucharzy mających wiedzę i doświadczenie, dlatego nikt nie będzie narzekał na jakość jedzenia. Jest to często wybierana opcja, ale nie powinno to dziwić. W końcu nierzadko kursy czy szkolenia trwają przez wiele godzin. Warto w tym czasie posilić się, aby być odpowiednio skupionym na przeprowadzaniu zajęć lub zdobywaniu wiedzy.

 

 

Dogodna lokalizacja

Gdzie mieści się sala konferencyjna? Pod warszawą, a dokładniej rzecz ujmując w miejscowości Janki, która znajduje się niedaleko IKEI oraz Ptak Warsaw EXPO. To bardzo dogodna lokalizacja, która jest między innymi często wybierana, jeśli na kursie czy szkoleniu mają być osoby z różnych części naszego kraju. Poza tym to właśnie w Warszawie ma miejsce najwięcej wydarzeń branżowych z rozmaitych dziedzin.

 

 

Sala konferencyjna  posiada niezbędne wyposażenie

Właściwa organizacja konferencji, kursów, szkoleń, seminarium itp. nie jest możliwa bez odpowiedniego sprzętu. Sala Silver nie tylko efektownie wygląda czy posiada właściwą akustykę. Ponadto Klienci mają też do dyspozycji niezbędne wyposażenie. Mowa tutaj między innymi o dużych ekranach, projektorach multimedialnych, listwach zasilających z uziemieniem, flipchartach, ścianach do wieszania notatek itd. Każdy może też skorzystać z szybkiego i niezawodnego Internetu WiFi.

 

 

Nowa Sala Silver znajduje się na Parterze .

W ustawieniu Teatralnym pomieści- 50 osób

W ustawieniu Podkowa  -  35 osób

W ustawieniu Szkolnym 20 osób

 

 

 

 

 

 

2016 © Copyright by Hotel Ajax.