Sala konferencyjna mała


  Sala konferencyjna mała do 10 osób

 

Sala konferencyjna do 10 osób to najmniejsze z oferowanych przez nas pomieszczeń. Dlaczego warto zdecydować się na wynajem? Najważniejsze czynniki zostały przedstawione poniżej.

 

Kto powinien zdecydować się na sale?

 

Oferta jest przygotowana dla Klientów, którzy cenią sobie komfort, wygodę i jakość na najwyższym możliwym poziomie. Mała sala konferencyjna jest idealna na spotkania biznesowe, kursy, szkolenia, konferencje, seminaria itp. Wykłady odbywają się w przyjemnej, kameralnej atmosferze. Pomieszczenie zostało wykonane zgodnie z wysokimi standardami. Nasza sala konferencyjna do 10 osób nie tylko efektownie wygląda biorąc pod uwagę walory estetyczne.

Mocnym punktem jest także lokalizacja. Z tego względu sala konferencyjna pod warszawą - w miejscowości Janki, niedaleko IKEI oraz Ptak Warsaw EXPO - cieszy się bardzo dużą popularnością wśród Klientów, którzy doceniają dobrą komunikację z centrum.

 

 

Bogate wyposażenie

 

Sala konferencyjna mała posiada także niezbędny sprzęt, który umożliwia przeprowadzenie wykładu, kursu, szkolenia, konferencji, seminarium itp. w sposób całkowicie profesjonalny. Do dyspozycji Klientów są między innymi: projektory multimedialne, dużo ściany do wieszania notatek, listwy zasilające z uziemieniem, flipcharty itd. Oczywiście, nie brakuje też szybkiego internetu wifi. Działa on w oparciu o światłowód, dlatego jest niezawodny.

 

 

Oferta dostosowana do potrzeb Klientów

 

Każde zamówienie jest rozpatrywane indywidualnie. Nasza sala konferencyjna do 10 osób może być ustawiona na różne sposoby (teatralny, kwadrat, szkolny, podkowa).

 

Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby w trakcie spotkania biznesowego czy kursu napić się i zjeść. Do sali może być bowiem wstawiony bufecik z kawą oraz zakąskami. Wszystkie smakołyki są przygotowywane przez najwyższej klasy kucharzy.

 

 

//www.hotelajax.pl/images/galeria/konferencje/mala/DSC_0276.JPG
//www.hotelajax.pl/images/galeria/konferencje/mala/_DSC0006.JPG
//www.hotelajax.pl/images/galeria/konferencje/mala/_DSC0007.JPG

2016 © Copyright by Hotel Ajax.