Sala konferencyjna do 30 osób - Gold


 Sala konferencyjna Gold

Sala konferencyjna Gold to pomieszczenie z dobrym dostępem do światła naturalnego i odpowiednią akustyką. Jest klimatyzowana i wentylowana, co bardzo przydaje się przede wszystkim w okresie letnim. Dbamy o to, aby sala konferencyjna do 30 osób zawsze była czysta i posprzątana dzięki czemu kursy, szkolenia, konferencje, seminaria, spotkania biznesowe itp. mogą odbywać się w przyjemnej atmosferze i bardzo komfortowych warunkach. Jakie jeszcze atuty ma to pomieszczenie?

 

Niezbędne wyposażenie

Chcemy zaznaczyć, że Klienci mają tak naprawdę do dyspozycji wszystko, co jest niezbędne, aby kursy, szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe, seminaria itp. były przeprowadzone zgodnie z najwyższymi standardami. Chodzi tutaj między innymi o szybki i niezawodny internet WiFi działający w oparciu o światłowód. Warto zwrócić uwagę również na takie elementy, jak nowoczesne projektory multimedialne, duże ściany do wieszania notatek, ekrany, flipcharty czy listwy zasilające z uziemieniem. Dzięki temu osoby przeprowadzające zajęcia mogą w nowoczesny sposób przekazywać wiedzę. Ma to również pozytywne znaczenie dla ludzi, którzy chcą ją jak najszybciej przyswoić.

 

Uniwersalna oferta

Oferowane przez nas sale konferencyjne pod warszawą mogą być ustawione na rozmaite sposoby (teatralny, szkolny, kwadrat czy w formie podkowy). Każdy może skorzystać także z cateringu. Do sali można bowiem wstawić mały bufecik z napojami i pysznymi zakąskami. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji danego Klienta. Każde zamówienie jest bowiem rozpatrywane w sposób indywidualny.

 

Gdzie jest zlokalizowana sala konferencyjna Gold?

Na uwagę zasługuje także bardzo dogodna lokalizacja. W końcu sala konferencyjna pod warszawą - w Jankach, blisko IKEI oraz Ptak Warsaw EXPO - to świetne rozwiązanie dla osób, którym bardzo zależy na niedalekiej odległości od centrum. Miejscowość jest także dobrze skomunikowana. Łatwo do niej trafić i nawet osoby, które wcześniej nigdy tutaj nie były, nie będą miały z tym żadnego kłopotu.

 

 

//www.hotelajax.pl/images/galeria/konferencje/gold/20141007_131539.jpg
//www.hotelajax.pl/images/galeria/konferencje/gold/DSC_0645.JPG
//www.hotelajax.pl/images/galeria/konferencje/gold/_DSC0233.JPG
//www.hotelajax.pl/images/galeria/konferencje/gold/_DSC1008.JPG
//www.hotelajax.pl/images/galeria/konferencje/gold/janki-sala-konferencyjna_1.JPG

2016 © Copyright by Hotel Ajax.