Duża sala konferencyjna


 Duża sala konferencyjna do 100 osób

Duża sala konferencyjna to największe z oferowanych przez nas pomieszczeń. Ze względu na swoje walory cieszy się wśród Klientów bardzo dużą popularnością.

 

Sala konferencyjna - dlaczego warto ją wynająć?

Nasza duża sala konferencyjna jest bardzo uniwersalna. Może być miejscem kameralnych spotkań biznesowych czy szkoleń w wąskim gronie. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby sala konferencyjna do 100 osób była wynajęta na większe kursy, seminaria itp. Pomieszczenie jest nowoczesne i przyjemne w odbiorze. Zapewnia za każdym razem odpowiednią akustykę. Ponadto ma dobry dostęp do światła naturalnego.

Trzeba podkreślić, że duża sala konferencyjna posiada też niezbędne wyposażenie (nowoczesne projektory multimedialne, flipcharty, duże ekrany, ściany do wieszania notatek, listwy zasilające z uziemieniem czy szybki, niezawodny internet WiFi). Dzięki temu każde wydarzenie - mniejsze czy większe - może być zorganizowane zgodnie z najwyższymi standardami. Docenią to osoby przeprowadzające kursy, szkolenia czy konferencje, ale także słuchacze, którym łatwiej będzie zdobywać istotne informacje.

 

Każde zamówienie jest rozpatrywane indywidualnie

Oferujemy możliwość ułożenia różnych konfiguracji (teatralne czy na przykład w formie podkowy - wtedy sala mieści do 80 osób). Pomieszczenie może być wykorzystane również na imprezy czy rauty. Oferowana przez nas sala bankietowa świetnie sprawdza się bowiem także w tym aspekcie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z cateringu. Napoje są bardzo smaczne, a dania przygotowywane przez wykwalifikowanych kucharzy.

 

Bardzo atrakcyjna lokalizacja

Oferowana przez nas sala konferencyjna pod warszawą znajduje się dokładnie w Jankach, niedaleko IKEI oraz Ptak Warsaw EXPO. Trzeba podkreślić, że dzięki temu łatwo jest zorganizować eventy nawet dla ludzi z różnych części kraju. Ta okolica jest pod tym względem bardzo uniwersalna. Jeśli zależy zatem Państwu na dobrej jakości pomieszczeniach niedaleko centrum, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

 

Sala Duża znajduje się na Parterze 

W ustawieniu teatralnym sala pomieści do 100 osób  

W ustawieniu Podkowa sala pomieści do 80 osób 

Salę tą można wykorzystać na imprezy, rauty czy bankiety w formie nie zasiadanej sala ta pomieści do 100 osób. Poczęstunek przygotowany jest układzie bufetów szwedzkich .

Zapraszamy do kontaktu : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

 

2016 © Copyright by Hotel Ajax.