Restauracja


 Serdecznie zapraszamy Państwa do Restauracji ZIELONE RYKOWISKO  

 

Od poniedziałku do Piątku w godzinach od 12:00 do 17-00 oferujemy lunch szefa kuchni w cenie  od 22 ,00 zł do 35,00 zł oraz Dania ala kart 

W weekendy zapraszamy od 12-00 do 19-30  dania z Karty Magda Gesller poleca Jesteśmy po Kuchannych Rewolucjach   

 

ZAPRASZAMY DARZ BÓR 

 

 

 

 

 

Zapraszamy również Państwa na urozmaicone śniadania w formie bufetu szwedzkiego,
po prostu jesz ile chcesz  kawa, herbata open bar .

Śniadania serwowane są:w godzinach 7.00 - 10.00 w tygodniu oraz w weekendy 8.00 - 10.00.

Śniadanie w cenie 35,00 zł osoba 

Prowadzona od trzech pokoleń wyspecjalizowała się w tradycyjnej kuchni polskiej. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza to gwarancja smaku i wysokiej jakości produkowanych przez nas potraw.

 

Dania oparte na tradycyjnych recepturach, które najczęściej kojarzą się z domowymi obiadkami naszych babć. Restauracja powstała w Hotelu Ajax www.hotelajax.pl  by przypomnieć ten wspaniały smak i za każdym razem dać Państwu przyjemność powrotu do czasów naszych dziadków . Wszystko przygotowywane jest zawsze ze świeżych produktów, gdyż od lat współpracujemy z dostawcami warzyw, owoców, mięs oraz świeżych ryb . Sercem naszych dań są produkty własnego wyrobu: różnego rodzaju pierogi, cepeliny, kopytka, uszka czy kołduny, kluski śląskie, pieczone mięsa  jak również różnorodne ciasta i ciasteczka. Chcąc powrócić do smaków dzieciństwa zdrowego, domowego obiadu zapraszamy w godzinach 7:00 - 20:00 . 

Rezerwacja stolika pod numerem telefonu 502379309 

 

 

 

 

2016 © Copyright by Hotel Ajax.