Przyjęcia rodzinne


Hotel Ajax to nowo-otwarty (w styczniu 2013 roku) jedyny w Jankach trzygwiazdkowy hotel. Zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość obsługi i profesjonalizm.

Zapraszamy do organizacji przyjęć okolicznościowych

 

Nasza restauracja jest bardzo ustawna może pomieścić do 140 osób to doskonałe miejsce na przyjęcia.

 

Organizujemy:

Kameralne wesela -https://www.hotelajax.pl/images/files/Wesele.pdf

 

• chrzciny - https://www.hotelajax.pl/pl/przyjecia-okolicznosciowe/chrzciny.html

 

• komunie - https://www.hotelajax.pl/pl/przyjecia-okolicznosciowe/komunie.html

 

• urodziny - https://www.hotelajax.pl/pl/przyjecia-okolicznosciowe/imprezy-nocne.html

 

• imieniny -https://www.hotelajax.pl/pl/przyjecia-okolicznosciowe/imprezy-nocne.html

 

• rocznice -https://www.hotelajax.pl/pl/przyjecia-okolicznosciowe/imprezy-nocne.html

 

• obiady ślubne - https://www.hotelajax.pl/pl/przyjecia-okolicznosciowe/imprezy-nocne.html

 

• konsolacje - https://www.hotelajax.pl/pl/przyjecia-okolicznosciowe/konsolacje.html

 

Podczas uroczystości możemy udostępnić lokal na wyłączność, tak, aby w trakcie uroczystość spędzić ten czas w gronie najbliższych. Możemy również wydzielić część sali specjalnymi parawanami. Możemy poszczycić się trzy-pokoleniową tradycją gastronomiczną, słyniemy z klasycznej Kuchni Polskiej, a wszystkie potrawy są przygotowane przez Nas – sami pieczemy mięsa i ciasta, robimy kopytka czy lepimy pierogi. Do każdej uroczystości podchodzimy indywidualnie i oferty przygotowujemy po wysłuchaniu klienta. Chętnie dowiemy się jak Państwo wyobrażają sobie daną uroczystość i jakim budżetem dysponują, a wtedy postaramy się dostosować menu. Sala posiada doskonałe oświetlenie i akustykę, świetny parkiet, przy dużych przyjęciach otwieramy dodatkową salkę – dzięki czemu miejsca jest więcej. Bezpośrednio z sali można wyjść do ogródka, usiąść przy stolikach pod parasolami. Przy uroczystościach, w których uczestniczą dzieci świetnie sprawdzają się animacje i atrakcje, dzięki czemu dorośli mogą porozmawiać i nie martwić się, że pociechy się nudzą. Odciążymy Państwa jak tylko możemy załatwiając tort, alkohol, DJ-a, gitarzystę, barmana, niepowtarzalny wystrój sali (np. urodziny w stylu Hawajskim), transport dla gości, czekoladową fontannę, przejażdżki bryczką, animacje czy dmuchaną trampolinę dla dzieci.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami menu, oczywiście wybór dań jest nieograniczony, wykonujemy zamówienia od zacierkowej po pieczeń z dzika.

Oferujemy również catering na przyjęcia domowe.

2016 © Copyright by Hotel Ajax.