Rodzinne Przyjęcia okolicznościowe


Hotel Ajax to nowo-otwarty (w styczniu 2013 roku) jedyny w Jankach trzygwiazdkowy hotel. Zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość obsługi i profesjonalizm.

Zapraszamy do organizacji przyjęć okolicznościowych

 

Nasza restauracja jest bardzo ustawna może pomieścić do 100 osób to doskonałe miejsce na przyjęcia.

 

Organizujemy:

Kameralne wesela -https://www.hotelajax.pl/images/Wesele-mini.pdf

 

• chrzciny - https://www.hotelajax.pl/pl/przyjecia-okolicznosciowe/chrzciny.html

 

• komunie - https://www.hotelajax.pl/pl/przyjecia-okolicznosciowe/komunie.html

 

• urodziny - https://www.hotelajax.pl/pl/przyjecia-okolicznosciowe/imprezy-nocne.html

 

• imieniny -https://www.hotelajax.pl/pl/przyjecia-okolicznosciowe/imprezy-nocne.html

 

• rocznice -https://www.hotelajax.pl/pl/przyjecia-okolicznosciowe/imprezy-nocne.html

 

• obiady ślubne - https://www.hotelajax.pl/pl/przyjecia-okolicznosciowe/imprezy-nocne.html

 

• konsolacje - https://www.hotelajax.pl/pl/przyjecia-okolicznosciowe/konsolacje.html

 

Podczas uroczystości możemy udostępnić lokal na wyłączność, tak, aby w trakcie uroczystość spędzić ten czas w gronie najbliższych. Możemy również wydzielić część sali specjalnymi parawanami. Możemy poszczycić się trzy-pokoleniową tradycją gastronomiczną, słyniemy z klasycznej Kuchni Polskiej, a wszystkie potrawy są przygotowane przez Nas – sami pieczemy mięsa i ciasta, robimy kopytka czy lepimy pierogi. Do każdej uroczystości podchodzimy indywidualnie i oferty przygotowujemy po wysłuchaniu klienta. Chętnie dowiemy się jak Państwo wyobrażają sobie daną uroczystość i jakim budżetem dysponują, a wtedy postaramy się dostosować menu. Sala posiada doskonałe oświetlenie i akustykę, świetny parkiet, przy dużych przyjęciach otwieramy dodatkową salkę – dzięki czemu miejsca jest więcej. Bezpośrednio z sali można wyjść do ogródka, usiąść przy stolikach pod parasolami. Przy uroczystościach, w których uczestniczą dzieci świetnie sprawdzają się animacje i atrakcje, dzięki czemu dorośli mogą porozmawiać i nie martwić się, że pociechy się nudzą. Odciążymy Państwa jak tylko możemy załatwiając tort, alkohol, DJ-a, gitarzystę, barmana, niepowtarzalny wystrój sali (np. urodziny w stylu Hawajskim), transport dla gości, czekoladową fontannę, przejażdżki bryczką, animacje czy dmuchaną trampolinę dla dzieci.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami menu, oczywiście wybór dań jest nieograniczony, wykonujemy zamówienia od zacierkowej po pieczeń z dzika.

Oferujemy również catering na przyjęcia domowe.

 

 

 

Przyjęcia okolicznościowe

 

Zajmujemy się organizowaniem przyjęć okolicznościowych różnego typu. Istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia rodzinnego, imprezy nocnej, chrzcin, komunii, czy też wesela. Zainteresowani sami decydują czy mają to być imprezy kameralne, biznesowe, czy też dla grup zorganizowanych. Udostępniamy gościom aż 4 sale bankietowo-konferencyjne. Mała sala konferencyjna zdoła pomieścić 10 osób, sala gold mieści 30 osób, silver 40 osób, natomiast największa sala duża jest w stanie pomieścić aż 80 osób. W salach znajduje się wysokiej jakości sprzęt multimedialny, z którego można korzystać do woli. Do dyspozycji gości są więc projektory, listwy zasilające, czy też WiFi.

Przyjęcia okolicznościowe zawsze są organizowane w dobrej atmosferze, klienci są bardzo zadowoleni z ich przebiegu, a podczas ich organizowania można skorzystać z wielu udogodnień. W trakcie konferencji dostępny jest bufet z kawą, ale też licznymi przekąskami, dlatego na miejscu można zjeść pożywny i smaczny lunch. Cechujemy się wysokim standardem oferowanych usług, można też u nas wynająć miejsce noclegowe wraz ze śniadaniem. Imprezy organizowane są według wskazówek dostarczonych przez klientów, zdecydować można się w tym przypadku na różne konfiguracje.

2016 © Copyright by Hotel Ajax.