Strona Główna

REZERWACJA

Pokoje-01.jpg
Pokoj-rodzinny.jpg
Miejsce-do-pracy.jpg

Pokoje Hotelowe w Janki pod Warszawa


 

 

  Cennik Marzec 2022  Nocleg 22 720 55 63 

 

 210 zł pokój 1 osobowy 

255 zł pokój 2 osobowy

360 zł pokój 3 osobowy

430 zł pokój 4 osobowy

530 zł pokój 5 osobowy

        390 zł Apartament z wanną  2 osobowy

Dla grupy powyżej  26 osob  - 1 osoba nocleg 125 zł  ze śniadaniem   

 

REZERWACJA  NOCLEGU    

RECEPCJA :  22 720 55 63 

Rezerwacja :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 Informujemy iż w weekendy na Restauracji mogą odbywać się uroczystości okolicznościowe , na ten czas udostępniamy pokoje w drugiej części budynku , takie informacje posiada Recepcja Hotelu  
 
 
ŚNIADANIE  Bufet  serwowany  w Resturacji w cenie  29 zł / osoba od 7-00 do 10-00 
 
W cenie Śniadania  dostępne będzie dodtkowe wyposażnie pokoju - czajnik , zestaw kawowo herbaciany wraz z dodatkami 
 
 
Restauracja zamówienia dań gorących prosimy składać do godziny 19-00 Zapraszamy 
 
 
 
 
 
 

 

 CENNIK na 2023 roku 

 
WITAMY Państwa i zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty  HOTEL Ajax *** w Jankach 
 
 
 

 

ZAPRASZAMY PAŃSTWA WŁAŚNIE DO NAS !!!

POKOJE

CENA Brutto 

 

1-OSOBOWY

250 zł 

 

 

 

 

2-OSOBOWY

280,00 zł

 

3-OSOBOWY

390,00 zł

 

 

 

 

4-OSOBOWY

475,00 zł

 

 

 

 

5-OSOBOWY

585,00 zł

 

 

 

 

 

 

Cena dla grupy zorganizowanej

   od 35 osób 

115 zł – nocleg

28 zł – śniadanie

45 zł – obiadokolacja

 

 

 

CENNIK

 

TYDZIEŃ

WEEKEND

Apartament w wersji podstawowej

( minibar, świece, kosmetyki do kąpieli )

378,00 zł

 

378,00 zł

Apartament DE LUX

( szampan, owoce, bukiet kwiatów, minibar, świece, kosmetyki do kąpieli )

510,00 zł

540,00 zł

Apartament w wersji podstawowej do pojedynczego wykorzystania

258,00 zł

258,00 zł

 

 

Dodatkowo zapraszamy do zakupu śniadań w formie bufetu szwedzkiego w cenie 35 zł brutto za osobę.

oraz obiadokolacji ala kart . 

 

Nasz kameralny hotel pod Warszawą oferuje Państwu komfortowe i przytulnie urządzone pokoje o klasycznym wystroju. Każdy pokój wyposażony jest w ręczniki, telefon, TV LED oraz bezprzewodowy Internet. We wszystkich pokojach znajduje się łazienka oraz wygodne miejsce do pracy.

Oferujemy pokoje jedno- lub dwuosobowe, a także pokoje rodzinne, przystosowane dla rodziny z trójką dzieci. Nasi goście mają dostęp również do aneksu kuchennego i bezpłatnego monitorowanego parkingu za zamykaną bramą.

W cenę pokoju wliczone jest:

  • powitalna kawa lub herbata
  • woda mineralna
  • ręczniki , mydło i szampon 
  • monitorowany parking;
  • bezprzewodowy dostęp do sieci internetowej;
  • suszarka 
  • żelazko z deską do prasowania w Prasowalni klucz w Recepcji 
  • podatek : radiowo, telewizyjny oraz od prawa autorski artystów .....
  • podatek VAT

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy o 11:00.

 

Informujemy iż w weekendy na Restauracji mogą odbywać się uroczystości okolicznościowe , na ten czas udostępniamy pokoje w drugiej części budynku , takie informacje posiada Recepcja Hotelu 

 

Szanowni Państwo wpisanie się do formularza „Rezerwacja” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie informacji drogą elektroniczną. Informujmy, że Administratorem danych osobowych jest Hotel Ajax Restauracja Ajax Grażyna Sitarek z siedzibą w Raszynie 05-090, przy ulicy Al. Krakowska 63. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO), art. 6 ust 1. lit f w celu realizacji przesłanego zapytania na formularzu „Rezerwacja”.

 

Kontakt do Administratora danych: tel. +48 22 720 55 63 lub adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Podane dane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu zakończenia korespondencji zamieszczonej w formularzu „Rezerwacja”. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom ani nie są profilowane. Odbiorcami danych osobowych mogą być następujący odbiorcy: firmy świadczące usługi serwisowe IT i poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie w formularzu „Rezerwacja”.

 

 

Przyjęcia okolicznościowe

 

Zajmujemy się organizowaniem przyjęć okolicznościowych różnego typu. Istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia rodzinnego, imprezy nocnej, chrzcin, komunii, czy też wesela. Zainteresowani sami decydują czy mają to być imprezy kameralne, biznesowe, czy też dla grup zorganizowanych. Udostępniamy gościom aż 4 sale bankietowo-konferencyjne. Mała sala konferencyjna zdoła pomieścić 10 osób, sala gold mieści 30 osób, silver 40 osób, natomiast największa sala duża jest w stanie pomieścić aż 80 osób. W salach znajduje się wysokiej jakości sprzęt multimedialny, z którego można korzystać do woli. Do dyspozycji gości są więc projektory, listwy zasilające, czy też WiFi.

Przyjęcia okolicznościowe zawsze są organizowane w dobrej atmosferze, klienci są bardzo zadowoleni z ich przebiegu, a podczas ich organizowania można skorzystać z wielu udogodnień. W trakcie konferencji dostępny jest bufet z kawą, ale też licznymi przekąskami, dlatego na miejscu można zjeść pożywny i smaczny lunch. Cechujemy się wysokim standardem oferowanych usług, można też u nas wynająć miejsce noclegowe wraz ze śniadaniem. Imprezy organizowane są według wskazówek dostarczonych przez klientów, zdecydować można się w tym przypadku na różne konfiguracje.

2016 © Copyright by Hotel Ajax.