Polityka Prywatności


Ostatnia aktualizacja: 25 maja 2018 r.


Niniejszą Politykę prywatności utworzyliśmy dla naszych Gości zdając sobie sprawę, że przekazując nam swoje dane w trakcie współpracy z nami powinniście wiedzieć Państwo, jak je wykorzystujemy. Pokładamy nadzieję, że informacje zawarte w tym dokumencie pozwolą zrozumieć i nabrać przekonania do nas, że należycie dbamy o powierzone nam informację i Państwa dobra osobiste.

Podstawowe informacje

Korzystacie Państwo ze strony www.hotelajax.pl, która jest własnością Hotel Ajax Restauracja Ajax Grażyna Sitarek z siedzibą w Jankach 05-094, przy ulicy Al. Krakowska 63 zwanego dalej HOTEL AJAX ***. Hotel Ajax Restauracja Ajax Grażyna Sitarek jest Administratorem danych osobowych przetwarzającym Państwa dane osobowe na podstawie obowiązujących przepisów prawa, zawartych umów oraz na podstawie udzielonej zgody.

Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji zawartych umów, prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora a w pozostałych przypadkach Państwa dane osobowe przetwarzane są wyłącznie na podstawie wcześniej udzielonej zgody w zakresie i celu określonym w treści zgody. W sytuacji, gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, to jej udzielenie ma zawsze charakter dobrowolny i zawsze przysługuje Państwu uprawnienie do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie.

Polityka prywatności określa podejście HOTEL AJAX ***do informacji osobistych (danych osobowych) naszych Gości, którzy podają je podczas korzystania z serwisu www, poczty elektronicznej oraz w trakcie korzystania z naszych usług w hotelu (meldując się w hotelu lub korzystając z całej udostępnionej Państwu oferty gastronomiczno – rozrywkowej) . Dane osobowe podawane w kontaktach za pośrednictwem strony www Prosimy o zapoznanie się z treścią Polityki Prywatności przed skorzystaniem z usług naszej strony www i zamieszczonego kontaktu rezerwacji, lub poczty email (recepcja@hotel- janki.pl) z podaniem jakichkolwiek danych. Hotel Ajax informuje, że respektując prawo do prywatności, gromadzi tylko te dane osobowe, które są niezbędne kiedy korzystacie Państwo z formularza rezerwacji zamieszczonego na naszej stronie internetowej oraz w przypadku zamieszczania informacji na naszych profilach w mediach społecznościowych. Wykorzystujemy dane osobowe, otrzymywane od Państwa wyłącznie w celach służbowych (np. wysłania odpowiedzi na pytania), dane są gromadzone tylko przez okres niezbędny do realizacji celu w jakim nastąpiło przekazanie danych. Dane osobowe nie są udostępniane żadnym innym podmiotom (poza firmami świadczącymi usługi w zakresie gromadzenia i przechowywaniu danych, poczty elektronicznej i firmom serwisowym z branży IT). Z firmami tymi mamy zawarte umowy powierzenia danych i są one na równi z nami odpowiedzialne za

bezpieczeństwo danych osobowych.

Bezpieczeństwo powierzonych danych osobowych

W trosce o jak największą ochronę powierzonych nam danych osobowych Hotel Ajax, jako administrator danych udostępnił kontakt do wszelkich spraw związanych z ochroną danych osobowych pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących danych osobowych powierzonych Hotelowi Ajax i prosimy o kontaktowanie się z nami pod wskazanym adresem. Kontakt z nami pozwoli Państwu na zapoznaje się z takimi prawami, jak prawem dostępu do treści swoich danych, prawem do poprawienia (sprostowania) swoich danych osobowych, prawem do usunięcia danych osobowych lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawach do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawem do przenoszenia danych lub otrzymania kopii swoich danych osobowych. Zależy nam na tym, aby realizacja praw dotyczących przetwarzania przez nas danych była jak najprostsza. Jednak, jako administrator danych musimy mieć zawsze pewność, że nie udostępniamy Państwa danych osobom nieuprawnionym, dlatego jeżeli będziemy mieli wątpliwości co do tego, że osoba, która prosi jest tą właściwą to możemy poprosić o dodatkowe informacje uwierzytelniające. Jeżeli uznają Państwo, że jakieś prawa zostały naruszone to zawsze możecie złożyć Państwo skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Wszystkie podane nam dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO) i innymi aktami prawnymi dotyczącymi przetwarzania i ochrony danych osobowych.

Media Społecznościowe i inne strony www

Na naszej stronie www mogą znajdować się linki lub odsyłacze do innych stron internetowych, których nie obejmują postanowienia niniejszej Polityki prywatności. Zachęcamy Państwa do zapoznawania się z treścią odpowiedniej polityki w przypadku każdej z odwiedzanych witryn internetowych. Ponieważ Hotel Ajax nie jest w stanie kontrolować zbieranych tam danych wiec nie ponosi żadnej odpowiedzialności za informacje i usługi świadczone przez inne instytucje (np. portale społecznościowe lub strony www współpracujących z nami osób i instytucji), do których odnośniki i połączenia znajdują się na stronach niniejszego serwisu www. Korzystając z mediów społecznościowych na których Hotel Ajax ma swój profil musicie Państwo pamiętać, że administratorem danych osobowych, jakie tam się znajdują jest ich właściciel, który przetwarza je na podstawie swoich uregulowań. Jeżeli korzystacie Państwo z mediów społecznościowych to podane przez Was dane (polubienia, reakcja na posty, podanie imienia i nazwiska, wizerunku, nicku) są administrowane przez te media. Hotel Ajax jedynie na podstawie prawnie

uzasadnionego interesu przetwarza je w celu odpowiedzi na komentarze i wiadomości, w celu utrzymania relacji z osobami wchodzącymi z nami w interakcje. Hotel Ajax nie przekazuje nikomu ani danych osobowych ani wyników z interakcji z uczestnikami, jakie pozyskuje poprzez media społecznościowe ale należy pamiętać, że dostęp do nich mają administratorzy tych portali.

Ochrona prywatności dzieci

Wiemy, jak ważna jest ochrona prywatności dzieci w Internecie. Nasz portal (strona www) jest tak zaprojektowana, że dzieci mogą z niej samodzielnie korzystać (przeglądać). Hotel Ajax zastrzega jednak, że korzystanie z naszego portalu w zakresie (dotyczącym) usług płatnych, jakie świadczymy (np. opłaty za oferowane przez nas usługi) jest przewidziana tylko dla osób pełnoletnich.

Modyfikacja informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronie www były aktualne z obecnym stanem prawnym i naszymi regulacjami bezpieczeństwa wewnętrznego. Po każdej modyfikacji w Polityce Prywatności zamieszczamy datę aktualizacji umieszczoną na wstępie dokumentu. Hotel Ajax nie ponosi żadnej odpowiedzialności za przerwy w działaniu systemu, spowodowane nieprzewidywalnymi zdarzeniami (klęski żywiołowe, awarie z winy dostawców usług telekomunikacyjnych).

2016 © Copyright by Hotel Ajax.